POZYTYWNE SKUTKI ZAŻYWANIA STERYDÓW 

1. Zwiększenie siły

Kurczliwe elementy tkanki mięśniowej zwiększają się przy ciężkim i długotrwałym treningu, jak i przy odpowiednim odżywianiu. Aktyna i Miozyna są fachowymi wyrażeniami dla składników tych kurczących elementów. Także zwiększenie siły może być osiągnięte przez magazynowanie wody w tkance jak i wokół niej. Po odstawieniu sterydów siła maleje, co jest zrozumiałe.

2. Zwiększenie masy mięśniowej

Zwiększenie miofibryli (włókna mięśniowe) i przyrost objętości wody w tkance powodują, że następuje przyrost masy mięśniowej. Oczywiście branie sterydów należy połączyć
z ciężkim treningiem i optymalnym odżywianiem.

3. Zmniejszenie bólu wywołanego przez zapalenie stawów i zapalenie ścięgien

Wielu kulturystów stwierdza, że ich bóle, które odczuwają przy ciężkim i po części złym treningu, zmniejszają się lub całkowicie znikają przy kuracji sterydowej. Sterydy jak Metanabol oraz Deca-Durabolin pomagają w w/w dolegliwościach . Takie właściwości to pozytywna strona sterydów, która jest wykorzystywana w medycynie, odnowie biologicznej, rekonwalescencji.

4. Redukcja (zmniejszenie) tkanki tłuszczowej:

Wprawdzie odpowiednia dieta pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej ale przy zażywaniu sterydów spalanie tłuszczu jest dużo szybsze. Wytłumaczeniem tego jest fakt, że przemiana materii podczas brania sterydów jest znacznie szybsza. Optymalnym aspektem przy spalaniu tłuszczu są
ćwiczenia aerobowe trwające od 30 do 60 minut.

5. Zwiększenie wytrzymałości

Pod wpływem sterydów stan kortyzolu we krwi jest podwyższony. Kortyzol jest hormonem stresu, który pozwala kulturystom trenować z większą wytrzymałością.

6. Poprawa zarysu żylnego u kulturystów (waskularyzacja)

Fenomen ten jest jeszcze dokładnie nie wytłumaczony, ale przyjmuje się, że właśnie te objawy występują z powodu podwyższonego ciśnienia krwi. Wyraźne zarysy żylne są właściwością top-kulturystów.

7. Skrócony czas wypoczynku po ciężkim treningu i po kontuzjach

Dzięki zwiększonej syntezie białka czas wypoczynku po kontuzjach lub operacjach jest znacznie skrócony. To samo odnosi się dla stanu wyczerpania po ciężkim treningu. I tak organizm może być po krótkiej przerwie znowu ciężko obciążany, co przyśpiesza przyrost masy mięśniowej.

8. Zwiększona możliwość zrobienia cięższych i częstszych powtórzeń oraz serii

Stan ten tłumaczy się zwiększoną syntezą fosfokreatyny. Fosfokreatyna to związek wysokoenergetyczny występujący w mięśniach. Jest on głównym dawcą energii dla eksplozywnych i krótkich ciężkich aktywności. Bez wystarczającego zasobu tego związku w mięśniach, osiąga się szybciej granice możliwości i wytrzymałości.

8. Większa agresywność

Ta cecha została już wymieniona przy działaniach ubocznych. Szczególnie trójboiści są zadowoleni z tego stanu rzeczy. Pomaga to im dłużej i ciężej trenować. Niektórzy są z tego zadowoleni ponieważ wola pokonania siebie i innych są najważniejsze przez to osiąga się lepsze rezultaty.

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu środków dopingujących, ani do stosowania dopingu.

Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów  w Polsce.

 

© Copyrights 2017 STEROL.pl •  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Imię
Twój e-mail:
O jaki produkt chcesz zapytać?
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Potrzebujesz porady specjalisty?

Śmiało, to nic nie kosztuje!

Przykładowe sterydy, ich ceny i skład
  1. pl
  1. pl

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu środków dopingujących, ani do stosowania dopingu. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów

w Polsce.

Zakup sterydów i ich używanie pod okiem lekarza