Nie mniej jednak w sporcie Sustanon wykorzystywany jest z dużym powodzeniem. Niesie za sobą efekty anaboliczne androgenne, więc jest bardzo wszechstronnym hormonem steroidowym. Związek ten ma zdolność do znacznego zwiększania syntezy białek, co jest niezwykle ważne przy budowaniu tkanki mięśniowej. Ponadto Sustanon zwiększa w tkance mięśniowej retencję azotu, a wiadomo, że im więcej azotu w mięśniu tym łatwiej zachować efekt anaboliczny. Chociaż te dwie cechy są cechami podstawowymi i niezmiernie ważnymi z punktu widzenia sportowca, to Sustanon ma jeszcze inne korzystne właściwości. Posiada cenna umiejętność zwiększania produkcji i uwalniania insulinopodobnego czynnika wzrostu1 (IGF-1), który jest wysoce anaboliczny. Ten peptydowy hormon jest produkowany przez wszystkich ludzi i odgrywa bardzo ważną rolę w organizmie człowieka. Dodatkowo Sustanon zwiększa  liczbę krwinek czerwonych, które przenoszą tlen we krwi przez co  znacząco zwiększa się natlenienie krwi, niezbędne przy intensywnych treningach. Posiada również zdolność do tłumienia glikokortykoidów co zmniejsza ilość hormonów steru (kortyzolu), które są dokładnie przeciwieństwem hormonów anabolicznych, niszczą tkankę mięśniową i promują przyrost tkanki tłuszczowej.

SUSTANON to steryd anaboliczny stanowiący mieszankę różnych form testosteronu. Środek zawiera krótko działający priopionian testosteronu, fenylopropionian testosteronu, izokaprynian testosteronu, kaprynian testosteronu. Czas aktywnego działania wynosi średnio 17 dni.

 

 

Przykładowe ceny:

1 opakowanie - 110zł /op.

10 opakowań - 90zł /op.

 

Przykładowe sterydy, ich ceny i skład
  1. pl
  1. pl

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu środków dopingujących, ani do stosowania dopingu. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów

w Polsce.

Zakup sterydów i ich używanie pod okiem lekarza

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu środków dopingujących, ani do stosowania dopingu.

Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów  w Polsce.

 

© Copyrights 2017 STEROL.pl •  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Imię
Twój e-mail:
O jaki produkt chcesz zapytać?
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Potrzebujesz porady specjalisty?

Śmiało, to nic nie kosztuje!