Cypionat testosteronu jest od dawna bardzo popularnym sterydem wśród amerykańskich sportowców. O ile enantan wytwarzany jest na całym świecie, cypionat praktycznie wyłącznie w USA. Wśrod tamtejszych zawodników często spotykana jest opinia, że cypionat daje nieco większego “kopa” niż enantan, powodując jednak lekko wyraźniejszą retencję wody. Spoglądając jednak na tę kwestię zupełnie obiektywnie, cypionat wykazuje właściwości bardzo zbliżone do enantanu, są to właściwie środki zamienne. Oba preparaty są długo-działającymi estrami testosteronu, w roztworze olejowym, zapewniającym utrzymywanie wysokiego stężenia testosteronu we krwi przez okres około 2 tygodni. Enantan może jednak wykazywać minimalnie skuteczniejsze działanie w kwestii uwalniania hormonu, ze względu na fakt, iż jest o 1 atom węgla lżejszy niż cypionat (pamiętać należy, że ester jest wliczany całkowitą, miligramową, wagę środka). Mimo to, cypionat stał się najpopularniejszym estrem testosteronu dostępnym na czarnym rynku USA. Warto zauważyć, że testosteron jest najstarszym sterydem. Od czasu jego wynalezienia dostępnych stało się wiele innych sterydów, a mimo to nadal testosteron uważany jest za najlepszy środek budujący masę mięśniową.

CYPIONAT

Przy zażywaniu Enanthate wyraźnie w górę idzie nie tylko waga, ale także siła. Zmniejszenie daweki połączenie z niearomatyzującym sterydem przy umiejętnym podejściu może być z kolei dobrym rozwiązaniem w fazie redukcji. Testen-250 pokazuje wszystkie zalety pod warunkiem, że cykl jest odpowiednio długi. Największą „pompę” odczuwa się pod koniec kuracji, czyli ok. 8-10 tygodnia, dlatego warto wytrzymać 12-16 tygodni. Mięsnie zbudowane przy udziale tego środka są duże i przy prawidłowym dawkowaniu cechują się niewielką retencją wody

ENANTAN

Testosteron Propionat jest optymalnym testosteronem dla diety przed zawodami, przy iniekcji wynoszącej 50-100 mg stosujący musi liczyć się z bardzo niewielkim gromadzeniem wody, jednakże ta ilość substancji stwarza dobrą ochronę przeciwko redukcji mięśni podczas diety. Jeżeli jednak zgromadzi się więcej wody, wówczas dawkowanie można regulować stosując cynk w ilości 75-150 mg dziennie. Propionian jest estrem testosteronu opartym na roztworze roztworze olejowym. Ester propionian jest dosyć krótki, dlatego jego działanie jest znacznie szybsze niż estrów testosteronu, takich jak cypionat czy enantan. Dlatego wymaga częstych iniekcji, w celu utrzymania stabilnego stężenia testosteronu we krwi na odpowiednim poziomie. Wymagana częstotliwość iniekcji jest największą wadą tego środka, trzeba ich dokonywać codziennie lub co drugi dzień. Jest to szczególnie niekorzystne dla osób z częstymi reakcjami alergicznymi na zastrzyki domięśniowe. Wśród kulturystów propionian postrzegany jest jako najłagodniejszy testosteron, często stosowany nawet w okresach pracy nad definicją. Niektórzy nawet sądzą, że nie powoduje tak znacznej retencji wody jak jego dłuższe estry. Patrząc jednak realistycznie, teorie takie nie są słuszne. Ester jest usuwany zanim testosteron staje się aktywny w organizmie, dlatego nie ma wpływu na działanie zasadniczego hormonu. Może jedynie wpływać na czas w jakim jego działanie zachodzi. Propionian testosteronu jest jedynym jego estrem, który mogą stosować kobiety. Ze względu na krótki okres aktywności, łatwiej kontrolować jego stężenie we krwi. W przypadku początku występowania skutków ubocznych, szczególnie niekorzystnych dla kobiet, nie muszą one czekać przez kilka tygodni zanim jego stężenie opadnie.

PROPIONAT

T-400

cypionat testosteronu + enantan testosteronu + propionat testosteronu

 

 

Przykładowe ceny:

1 opakowanie - 150zł /op.

10 opakowań - 120zł /op.

Przykładowe sterydy, ich ceny i skład
  1. pl
  1. pl

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu środków dopingujących, ani do stosowania dopingu. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów

w Polsce.

Zakup sterydów i ich używanie pod okiem lekarza

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu środków dopingujących, ani do stosowania dopingu.

Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów  w Polsce.

 

© Copyrights 2017 STEROL.pl •  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Imię
Twój e-mail:
O jaki produkt chcesz zapytać?
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Potrzebujesz porady specjalisty?

Śmiało, to nic nie kosztuje!